picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

bhp na śląsku, gdzie szukać ?

bhp na śląsku, gdzie szukać ?

Tak się zastanawiam czy w ogóle bezpieczeństwo i higiena pracy jest przestrzegane w Polsce? Jakie macie doświadczenia w tej kwestii i się pochwalicie?

Facio

Posty: 3

 
Moje doświadczenia są takie, że jeśli chodzi o bezpieczeństwo i higiena pracy to szef mocno się do tego przykłada. Pracujemy przy maszynach gdzie jedna nieuwaga może kosztować utratę palców albo ręki, dlatego nie ma się, co dziwić z takiego podejścia.
Szkolenia, które są organizowane u nas są sensowne i ciekawe, dlatego u nas każdy słucha. Według mnie istotne jest odpowiednie podejście do tego tematu, a wtedy osoby, które mają słuchać są zainteresowane. Trzeba wybrać kogoś, kto wie jak podejść osoby na szkoleniu i wtedy jest dobrze.

dersert

Posty: 15

 
Według mnie to na takich szkoleniach jest niezwykle nudno, albowiem ciągle mamy to samo. Już mi się nie chce na to chodzić, lecz muszą wiecej się pojawiam wtedy, kiedy chce tego pracodawca.

wezusz

Posty: 11

 
Bez kłopotów można odnaleźć szkolenia bhp w Katowicach, bo u nas jest firm niesłychanie sporo i jeżeli tylko chcesz to na pewno coś poprawnego dla siebie dopasujesz. Wystarczy się rozejrzeć.

czartoryski

Posty: 5

 
Mnie się szkolenia bhp podobają, bo poznaje ciekawe historie z życia ludzi, które takie szkolenia prowadzą i te osoby rzeczywiście mają niezwykle sporo do powiedzenia. Według mnie super.

Zbyszek

Posty: 14

 
Według mnie usługi bhp w Katowicach, które będą ciekawe, a nie nudne organizuje firma http://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i warto się tam zgłosić. Są na wszystko bardzo dobrze przygotowani i na pewno każdemu pomogą.

GreenTO

Posty: 2

 
Na śląsku przykładamy mnóstwo uwagi to szkoleń, albowiem pracujemy w górnictwie i na nieszczęście tutaj jeden błąd może być dla nas i naszych kolegów bardzo kosztowny. To, wobec tego my nie siedzimy na szkoleniach i nic nie robimy tylko słuchamy, po to jest szkolenie.

dziubbek56

Posty: 5

 
Osobiście mamy podejście bardzo profesjonalne do szkoleń bhp. W kryzysowej sytuacji będzie wiedział, co mam zrobić i kto wie może mi to nawet uratować życie, dlatego nie chce tylko słuchać, ale chce też jak najwięcej z tego zapamiętać.

Antekkk

Posty: 6

 
Moje doświadczenia są takie, iż jeżeli chodzi o bezpieczeństwo i higiena pracy to szef mocno się do tego przykłada. Pracujemy przy maszynach gdzie jedna nieuwaga może kosztować utratę palców albo ręki, wobec tego nie ma się, co dziwić z takiego podejścia.
Szkolenia, które są planowane u nas są sensowne i ciekawe, wobec tego u nas każdy słucha. Według mnie istotne jest odpowiednie podejście do tego tematu, a wtedy osoby, które mają słuchać są zainteresowane. Trzeba wybrać kogoś, kto wie jak podejść osoby na szkoleniu i wtedy jest dobrze.

David

Posty: 19

 
Znajdziesz na spokojnie usługi bhp w Katowicach, bo firm, które przy kopalniach pracują jest bardzo dużo. Wystarczy trochę poszukać, a trafisz na to, co Cię zainteresuje.

adolort34

Posty: 19