picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

wycena firmy, szukam

wycena firmy, szukam

Witam, chciałbym się dowiedzieć kto wykonuje wycenę rezerwy na naprawy gwarancyjne? Czy możecie polecić mi firmę, z której usług wy korzystacie?

Illilakip

Posty: 1

 
Rezerwy na naprawy gwarancyjne wykonują specjalne biura aktuarialne. Możesz się do nich zgłosić, aby dowiedzieć się wiecej informacji. Chyba, iż ktoś tu polecić Ci ciekawą firmę.

Mr Frog

Posty: 13

 
Wycena przedsiębiorstwa jest dość skomplikowana, zatem należałoby korzystać z fachowych firm. Niektóre proponują swojego usługi elektronicznie, więc można poprzez internet wyhaczyć niesłychanie idealne biuro aktuarialne.

Pyuhyo

Posty: 2

 
Wycena firmy musi być wykonana przez licencjonowanych aktuariuszy, dlatego polecam Ci tę stronę inetentową https://attuario.pl. Tam znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na temat tego biura aktuarialnego. Sprawdź, czy chcesz z nimi współpracować. Mi bardzo pomogli.

namok

Posty: 8

 
Wycena aktuarialna z reguły wykonywana jest z powodu ubezpieczenia, upadłości, kupna-sprzedaży udziałów itp. Z takich usług możesz korzystać, ale musisz wybierać profesjonalne firmy.

Kleooo6

Posty: 4

 
Biuro aktuarialne może pomóc nam w wielu kwestiach związanych z naszą działalnością. Jeżeli potrzebujesz jakiejś pomocy, możesz się do nich zgłosić. Z pewnością dostaniesz fachową pomoc.

Gruamer

Posty: 15

 
Biuro aktuarialne na ogół pomaga przedsiębiorstwom wycenić im firmę, a zarówno przeanalizować inne plany inwestycyjne. Warto się z nimi kontaktować, gdyż mogą ocenić ryzyko i zysk.

cezar

Posty: 14