picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Filtry prywatyzujące, gdzie kupić

Filtry prywatyzujące, gdzie kupić

Hej.

Biorę pod uwagę nabycie filtra prywatyzującego, który zastosuję na moim stanowisku pracy, albowiem współpracownicy nie dają mi spokoju, gdy wykonuję istotne analizy i wnikają w szczegóły.

Warto to zakupić?

Gucio

Posty: 17

 
Dzień dobry.

Jako właściciel firmy wielokrotnie przygotowuję poufne dokumenty, pracuję na rachunku bankowym firmy, jednak moi współpracownicy przy odrobinie chęci mogliby zajrzeć do mojego komputera. Chcąc tego uniknąć kupiłem filtry prywatyzujące dla wszystkich.

Nie żałuję!

Sklepik

Posty: 13

 
Dzień dobry.

Zarówno w firmie, jak i podczas korzystania z laptopa w komunikacji miejskiej i pociągach brakowało mi prywatności. Dopiero kolega po fachu uświadomił mnie, że istnieją filtry prywatyzujące, które ograniczą kąt widzenia z ekranu mojego komputera. Zastosowałem taki produkt i jest genialny.

transerwis

Posty: 19

 
Cześć.

Zastanawiałem się nad tym, aby w mojej firmie wykorzystać filtry prywatyzujące 3M, ponieważ moi pracownicy pracują nad kontami klientów, do jakich niepotrzebnie dostęp powinni mieć ich współpracownicy niższego szczebla. Trafiłem na http://www.filtryprywatyzujace.pl i okazał się być to dobry dystrybutor, z którego usług jestem usatysfakcjonowany.

pietryn045

Posty: 29

 
Witam.

Niejednokrotnie miałem problemy z prywatnością, albowiem pracuję w przeszklonym budynku biurowym na parterze. Przeszkadzało mi to, że przechodnie mogą zajrzeć na ekran mojego komputera. To już przeszłość, albowiem ustawiłem monitor pod odpowiednim kątem i zastosowałem filtr prywatyzujący 3M.

Yab

Posty: 18

 
Hej. Moim odwiecznym problemem było zachowanie prywatności podczas wyjazdów, gdy współpasażerowie interesowali się, co robię na komputerze. Niezmiernie mnie to irytowało, niemniej jednak trafiłam na produkt tj. filtry prywatyzujące i mój kłopot zniknął.

Illilakip

Posty: 17

 
Cześć.

Niedawno miałem kłopot z wyborem odpowiednich filtrów prywatyzujących, o jakich kupowanie zabiegali moi podwładni. Musiałem dopasować je do wielkości i typu ekranu, ale na szczęście poradziłem sobie ze wszystkim.

Zbyszek

Posty: 23

 
Hej. Moim odwiecznym problemem było zachowanie prywatności podczas wyjazdów, gdy współpasażerowie interesowali się, co robię na komputerze. Bardzo mnie to irytowało, ale trafiłam na produkt tj. filtry prywatyzujące i mój problem zniknął.

djramu

Posty: 29

 
Witam.

Zabezpieczenie ekranu przed kradzieżą informacji od zawsze było moim priorytetem. Jestem o sporo spokojniejszy, gdy stosuję na swoim komputerze filtr prywatyzujący, który jest gwarantem mojej prywatności i bezpieczeństwa danych, z jakich korzystam.

Jasieczek23

Posty: 19