picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Filtry prywatyzujące, gdzie kupić

Filtry prywatyzujące, gdzie kupić

Witam. Wydaje mi się, że receptą na większą prywatność będą dla mnie filtry prywatyzujące.

Gdzie je kupię?

udziec

Posty: 9

 
Cześć,

Niejednokrotnie doskwierało mi, gdy chciałem się zalogować np. do banku, a siedzący obok pasażer nie pozwalał mi na to, bowiem non stop śledził moje poczynania na komputerze. Było to bardzo denerwujące do czasu, gdy odkryłem filtry prywatyzujące 3M, które są skuteczne i dają większą swobodę.

fuey

Posty: 24

 
Cześć. Wiele osób niewielką wagę przywiązuje do bezpieczeństwa własnych danych, choć jest to kluczowa kwestia. Podczas pracy w publicznych miejscach postanowiłem w związku z ochroną prywatnych danych filtry prywatyzujące, dzięki którym nikt z boku nie podejrzy, co robię na komputerze. Wydaje mi się to dobrym rozwiązaniem, gdy coraz częściej słyszymy o takich kradzieżach.

74erns

Posty: 19

 
Dzień dobry.
Zarówno w przypadku monitora CRT, LCD lub ekranu LCD/LED możemy zastosować filtr prywatyzujący, bowiem tylko on jest w stanie zapewnić nam, iż nie staniemy się ofiarą kradzieży informacji. Ludzie zdają sobie sprawę z tego faktu, bowiem przy mnie kilka osób kupowało takie filtry.

Tadzin

Posty: 18

 
Hej. Stosunkowo niedawno musiałam wybrać filtry prywatyzujące 3M, jakie szef postanowił zastosować w notebookach w naszej firmie. Wszystko w związku z faktem, iż nastąpiła kradzież informacji z jednego z komputerów.

Trafiłam wówczas na sklep http://www.toptechnology.pl, który był strzałem w dziesiątkę, albowiem pomógł mi nieco zmodyfikować zamówienie, bowiem asortyment nie do końca odpowiadałby naszemu sprzętowi.

Mnicho56

Posty: 24

 
Hej.

Zawsze denerwowało mnie to, jak ktoś rzekomo przypadkowo zaglądał do mojego laptopa. Postanowiłem to ukrócić, a z racji tego, że często podróżowałem służbowo musiałem zastanowić się nad skuteczną metodą. Okazały się nią filtry prywatyzujące 3M, które stosuję i polecam innym.

Giker127

Posty: 15

 
Witam. Filtry prywatyzujące 3M to produkt, o którym usłyszałem całkiem niedawno, niemniej jednak dość szybko przekonałem się do konieczności zastosowania go. Poprawiło to ochronę mojej prywatności, gdy często podróżuję samolotem lub pociągiem, a zarówno siedzę w miejscach publicznych.

Hello98

Posty: 17

 
Cześć.

Niedawno zaobserwowałem, że nie mogę dostrzec w fast-foodzie tego, co znajomy robi na komputerze. Szybko wytłumaczył mi, że to zasługa filtra prywatyzującego, który ogranicza kąt widzenia, bowiem ceni on sobie prywatność. Zawsze chciałem coś takiego mieć, ale… myślałem, że taki produkt nie istnieje.

Jestem bardzo zadowolony z jego zastosowania!

Kirrin45

Posty: 17

 
Dzień dobry,

Krótki czas temu przeczytałam ciekawy artykuł na temat ryzyka kradzieży informacji. Sama zdałam sobie sprawę, że mogłabym paść ofiarą takiego działania, bowiem czasami loguję się nawet do serwisu bankowego lub korzystam z dokumentów firmy w miejscach publicznych.

Dopiero niedawno zainwestowałam w filtry prywatyzujące 3M.

irek157

Posty: 28

 
Witam. Dość krótko męczyłem się z brakiem prywatności, jaki towarzyszył mojej pracy w niewielkiej firmie, w której dała powierzchnia biurowa była jednym gigantycznym pomieszczeniem. Prędko poprosiłem szefa o filtr prywatyzujący, dzięki któremu pracuję wydajniej i w większym komforcie.

Miklasz

Posty: 28