picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

strony www Łódź, która firma ?

strony www Łódź, która firma ?

Chcę zlecić projektowanie strony w Łodzi firmie, która wykona to szybko i solidnie. Kogo mi możecie polecić?

maniek

Posty: 1

 
Strona responsywna to podstawa. Tylko taką ofertę wybieramy, bo przecież dzisiaj ludzie głównie korzystają z Internetu na telefonach i strona musi tam dobrze wyglądać.

Elllooo12

Posty: 3

 
Jeśli ktoś ma czas i wiedzę to może spróbować sił we własnym zakresie. Sam robiłem dawniej strony, natomiast obecnie szkoda byłoby mi na to czasu. To wcale mnóstwo nie kosztuje, zatem trzeba będzie przeliczyć, co nam się bardziej opłaca. Wtedy wybierzemy najlepszą dla siebie opcje.

Penio

Posty: 3

 
Polecam firmę https://www.icp.info.pl, która zajmuje się stronami internetowymi w Łodzi. Mają wiele pakietów do wyboru od tych tanich po droższe. Warto się z tym zapoznać, aby przekonać się, co dla nas konkretnego mają przygotowane.

Skuteczność

Posty: 22

 
Kiedyś korzystałem z oferty firmy, która zajmowała się stronami internetowymi w Łodzi i byłem zadowolony. Nie wiem tylko czy ta firma nadal funkcjonuje, zatem sprawdzę namiary na nich i dam znać. Mieli do wyboru różne pakiety od podstawowych po VIP, zatem każdy na spokojnie by coś dla siebie mógł dopasować.

TomekK

Posty: 3

 
Strona responsywna to podstawa. Tylko taką ofertę wybieramy, albowiem przecież obecnie ludzie szczególnie korzystają z Internetu na telefonach i strona musi tam dobrze wyglądać.

wolnomuur

Posty: 16

 
Zlecałem projektowanie strony www w Łodzi wyspecjalizowanej w tym firmie. Wybrałem sobie najwyższy i jednocześnie najdroższy pakiet. Na bieżąco mogłem sobie sprawdzać jak wyglądają postępy ich pracy. Jestem bardzo zadowolony z końcowych efektów.

Penio

Posty: 3

 
W teorii wydaje się, że zaprojektowanie strony internetowej jest proste. Niestety, kiedy zaczynamy się zagłębiać w ten temat to nagle okazuje się, że to wcale proste nie jest i trzeba mieć dużo wiedzy. Do tego potrzebujemy jeszcze bardzo dużo czasu. Mało, kto z nas sobie z tym poradzi nie mając żadnego doświadczenia i wiedzy. Sam program to nie wszystko.

Bhapo

Posty: 5