picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

prześcieradła z gumką 200x220, dobry sklep ?

prześcieradła z gumką 200x220, dobry sklep ?

Zastanawiam się nad zakupem używanej pościeli bawełnianej 200x220. Czy to dobry wybór czy może lepszym rozwiązaniem będzie nowa pościel do swojego użytku?

Intro_69

Posty: 1

 
Ostatnio zdecydowałam się na zakup pościeli bawełnianej satynowej 200x220. Muszę przyznać, że jestem z niej bardzo zadowolona, ale dość mocno rzuca się w oczy. Zapewne nie będzie odpowiadało to każdemu, ponieważ czasami zbyt jaskrawe kolory uniemożliwiają sen. Zatem warto zastanowić się nad tym jeszcze przed zakupem.

edmund

Posty: 6

 
Ostatnio zdecydowałem się na kupowanie antyalergicznej kołdry 200x220. Muszę przyznać, że był to bardzo dobry wybór. Od momentu zakupu mam tak rzeczywiście spokój z alergią w nocy i mogę spokojnie przespać całą noc.

SZczecinek23

Posty: 9

 
Muszę Was ostrzec przed tym, że nie pożądane byłoby kupować używanej kołdry 160x200. Ja osobiście kupiłam i niestety teraz wolałabym mieć nową niż taką o przykrym zapachu.

@malpka

Posty: 22

 
Wiele osób pyta jak często prać pościel bawełnianą 160x200. Na pewno należy robić to wtedy, gdy czujemy, że ma ona jakiś brzydki zapach. Jednak, gdy jest on niewyczuwalny to myślę, że raz na dwa tygodnie w zupełności wystarczy – oczywiście to kwestia indywidualna.

daron64

Posty: 15

 
Gdy ktoś z Was zastanawia się jaki sklep Internetowy wybrać do kupna pościeli to mogę polecić Wam ten: https://posciel-sklep.pl. Ostatnio robiłem tam zakupy i wszystko zostało mi dostarczone niezwykle prędko i w nienagannym stanie co jest istotne.

Krzysio

Posty: 13

 
Ja osobiście zdecydowałam się na prześcieradło z gumką 200x220, bowiem po pierwsze zdecydowanie łatwiej rozkłada mi się je na łóżku, a co więcej nie ma sytuacji, w jakiej podczas snu się ono ściąga. Bez problemu trzyma się na rogach łóżka, a ja mogę przespać całą noc bez budzenia co jest dla mnie ważne.

Warszawiak

Posty: 18

 
Ostatnio zamówiłam poprzez Internet prześcieradła z gumką 200x220. Muszę przyznać, że był to według mnie bardzo dobry wybór. Można spać w komfortowych warunkach, a co więcej ich rozkładanie jest bezproblemowe.

Facio

Posty: 16