picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

stomatolog Toruń

stomatolog Toruń

Cześć, czy możecie mi powiedzieć, jak się czujecie po odbudowie uzębienia? Szukam głównie osób, które przeszły metamorfozę uśmiechu w Toruniu i pomogą mi podjąć decyzję. Niestety u mnie leczenie stomatologiczne mocno zaniedbane przez ostatnie lata, dlatego się trochę boję.

Wasuwa

Posty: 1

 
Szkoda właśnie, że nie ma bardziej lokalnego rankingu dobrych stomatologów. Myślę, że to całkiem sensowny projekt i każdemu taka wiedza się przyda.

Złoty

Posty: 5

 
Wydaje mi się właśnie, że solidne wypełnienie w stomatologii zachowawczej w żadnym przypadku nie powinno zmieniać koloru, ale to już trzeba trochę w siebie zainwestować.

Gamess2

Posty: 17

 
Dobre oceny mają nie bez powodu, bo ich cała kadra praktycznie rozwija się na konferencjach międzynarodowych, ciągle pracują nad technologicznymi udoskonaleniami i to widać. Wszystko się pozytywnie na zdrowiu pacjentów odbija, a większość do tego gabinetu po prostu wraca.

Wielkii3

Posty: 3

 
No właśnie zęby są słabsze niż się myśli. Kiedyś dostałem cios w twarz i pół zęba odpadło. Teraz wiem, że implanty to wcale nie jest taki głupi pomysł, jak człowiek miał podobne przeżycia.

Wariat

Posty: 2

 
Najlepiej, żeby była pełna diagnostyka uzębienia na miejscu. Czasami też nie zaszkodzi pozyskać opinii drugiego specjalisty.

Seba123

Posty: 14

 
Bardzo dobre podejście do wstawienia implantów stosują w gabinecie KSE. Łączą tomografię komputerową, metody cyfrowe, drukowanie trójwymiarowe w taki sposób, żeby pacjent nie miał do czynienia z żadnymi skutkami ubocznymi. Dzwoniłem 784 804 809 i od razu miałem przeczucie, że dobrze trafiłem. Cennik jasny, niczego nie ukrywają.

Kitas

Posty: 9

 
Kontrola raz na pół roku nie zaszkodzi. U nich jeszcze tanie kontrole, lekko ponad 100 złotych, a możesz właściwie na lata zaplanować leczenie. Za kilka tysięcy złotych dużo się zrobi w tym momencie.

zwc18

Posty: 22

 
Bezpieczeństwo przede wszystkim i nie bój się znieczulenia. Zobacz też, co znajduje się w pakiecie zabiegowym, czy nie trzeba będzie za coś dodatkowo dopłacać.

abb121s

Posty: 30

 
Sam borykam się z problemem bruksizmu to strasznie ciężko się leczy. Diagnostyka to jest absolutna podstawa.

opiter78

Posty: 6