picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Sklep wędkarski

Sklep wędkarski

Hej czy znacie jakiś dobry sklep wędkarski w Warszawie, gdzie można dostać dobrej jakości odzież?

Chodzi mi o szeroki wybór. Dzięki za zainteresowanie.

MaszPlus34

Posty: 11

 
Jestem zainteresowany twoimi woblerami rękodziełami. Poproszę o fotografie i bliższe informacje na pw. A oprócz pstrągowych które masz jeszcze? Też bym prosił o fotografie. Gdzie je testowałeś? Z góry dziękuję.

Hmielek2

Posty: 17

 
Jeśli chodzi o sklep wędkarski w Warszawie to jest kilka godnych polecenia. Tym bardziej, że nie mają wygórowanych cen, wciąż są jakieś nowości. Jest w nich spory asortyment z odzieży, akcesoria itp. Skontaktuj się ze mną na pw. Udzielę ci bliższych informacji.

Czekam.

emsoN

Posty: 22

 
Oczywiście możesz koledze sprawić prezent w postaci jakichś woblerów.

Możesz też zrobić bezpieczny podarunek typu pudełko wędkarskie, nożyk, latarka. Szeroki asortyment mają na http://e-garbus.pl/przynety/woblery.html. Coś tam na pewno znajdziesz. Chodzi przecież o gest.

miko_poz

Posty: 14

 
Szukaj sklepu wędkarskiego, w którym będziesz mógł dobrze się doradzić, skoro dopiero zaczynasz. Musisz mieć sprzęt dla początkujących, z innym nie ruszysz.

BigM92

Posty: 18

 
A cóż dla ciebie znaczą małe ryby? Od woblerów uginają się półki w sklepach. Możesz kupić sobie wobler jednoczęściowy lub łamaniec. Dobre są te mające plastikowy ster. Ale jeżeli dopiero zaczynasz to polecam pstrągowy wobler. Będzie ci z nim dużo łatwiej sobie poradzić. Też zaczynałem od takich.

Darjusa

Posty: 17

 
Miałem kilka okazji używać woblerów rękodzieł. Są lepsze od tradycyjnej gumki. Na blachy też łowiłem, niemniej jednak nie szło tak dobrze. Można bez obaw spróbować tych cacuszek w tym sezonie. Trzeba samemu ocenić. Każdy woli co innego.

raptofil

Posty: 19