picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

AUTOSKUP SZCZECIN

AUTOSKUP SZCZECIN

Chce sprzedaż auto używane Insignia w Kombi, z 2012 kupowane u na w krajowym salonie, tylko zastanawiam się nad tym, żeby skorzystać z jakiegoś skupu. Nie chce szukać sam klienta, trochę mi zależy na czasie więc najlepiej jakby ktoś był w stanie to auto od ręki kupić więc tutaj tylko pewnie skup wchodzi w grę. Tylko boje się, że będą zaniżać cenę. Jak coś możecie w tym zakresie podpowiedzieć to dajcie znać.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Postaraj się zwrócić uwagę na to jak sytuacja wygląda jeśli chodzi o skupy w okolicy, kto ile za auto będzie proponował i wtedy masz przegląd tych ofert i też łatwiej będzie zdecydować, komu ewentualnie w tej sytuacji warto będzie samochód sprzedać. Skupów w Polsce działa sporo więc jest szansa na to, że coś tam dla siebie znajdziesz.

mirekp2005

Posty: 11

 
Sporo osób sprzedaje auto do skupu przede wszystkim, że to bardzo duża wygoda i można od ręki dostać gotówkę za samochód. Samodzielnie znalezienie kupca będzie dużo trudniejsze, szczególnie że aut na rynku wtórnym jest cała masa i przebić się ze swoją ofertą będzie bardzo trudno. Więc ewentualne skorzystanie tutaj ze skupu to duża wygoda.

oligard

Posty: 16

 
Na plus dla skupu http://www.skupaut-szczecin.pl/ jest to, że płacą Ci od ręki gotówką. Sam chciałem auto sprzedać szybko bo czekało na mnie inne auto więc jak dla mnie taki skup to faktycznie było najlepsze rozwiązanie. Akurat nie obniżali jakoś na siłę ceny więc z mojej strony byłem z ich oferty zadowolony i mogę innym polecić jak chcecie szybko sprzedać samochód.

Domeczek2

Posty: 22

 
Rzeczywiście to tak jest, że różne skupy różnie płacą i zanim sprzedaż to wydaje mi się, że warto się będzie skontaktować z różnymi firmami i porównać co będą w stanie zaproponować. W ten sposób łatwiej będzie przygotować się do tego, by wybrać tą firmę, która będzie w stanie za dane auto naprawdę sensownie zapłacić.

Yuri20

Posty: 5

 
Szukaj skupu, gdzie ewentualnie będzie można oczekiwać, że ta proponowana stawka za auto będzie w miarę możliwości atrakcyjna. Warto się zapoznać ze skupami po okolicy, zobaczyć jaką proponują stawkę i wtedy coś sensownego uda się wybrać i możliwe, że wcale nie dostaniesz za auto mniej niż to co by proponowali w przypadku sprzedaży prywatnej.

guster

Posty: 2

 
Rzeczywiście jeśli chodzi o sprzedaż samochodu w skupie to masz wygodę z tym związaną, ponieważ możesz praktycznie od ręki pozbyć się samochodu. Jak będziesz szukał kupca to trudno powiedzieć ile będzie to trwało, a jak zależy Ci na czasie i chcesz mieć szybko dostęp do samochodu to na pewno skup samochodów będzie najwygodniejszym rozwiązaniem.

Lopez58

Posty: 11

 
Jak uda Ci się znaleźć dobry skup to dostaniesz za auto nie wiele mniej niż w przypadku sprzedaży osobie prywatnej, a jednocześnie zaoszczędzisz sporo czasu, bo skup przyjedzie i auto weźmie od ręki, a jeśli chcesz sprzedawać prywatnie to sytuacja będzie jednak wymagała przygotowania auta i potem szukania kogoś kto to auto będzie chciał kupić.

Kruczek23

Posty: 24

 
Praktycznie w każdym województwie obecnie funkcjonuje już wiele skupów samochodów więc ze sprzedażą auta nie będzie wielkich problemów. Skup to wygoda, bo masz gwarancje, że właściwie od ręki dostaniesz za auto pieniądze więc to będzie spora wygoda dla tych co chcą się swojego auta pozbyć. A przy tym jak wiele aut jest na rynku znalezienie kupca nie będzie prostym zadaniem.

FighterFX

Posty: 21