picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

pranie dywanów Świecie, znacie firmę?

pranie dywanów Świecie, znacie firmę?

Z góry dziękuję za polecenie jakiejś dobrej pralni, do której można oddać wykładzinę do gruntownego prania. Jeśli polecacie jakieś czyszczenie dywanów w Człuchowie, dajcie znać.

Laleczka

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o czyszczenie dywanów, to naprawdę polecam. Usługa skuteczna co najmniej na pół roku. Korzystam z dobrej pralni w Człuchowie. Mogę dać namiary, bo naprawdę działają bardzo skutecznie.

Fajae

Posty: 15

 
Najlepsze pranie dywanów to automatyczne. Porównaj sobie pralnie w Grudziądzu. Kiedyś zamówiłam do domu, ale niestety to nie jest to samo, jak dywan przejdzie profesjonalne pranie w pralni. Wychodzi drożej, ale pozbywasz się roztoczy itp.

Jacuś

Posty: 15

 
No właśnie. Ciekawa jestem, ile takie czyszczenie dywanów w Tucholi kosztuje. Mam dwa spore dywany, jakie od paru lat nie były czyszczone w sposób profesjonalny. Przydałoby im się gruntowne pranie. Pewnie odzyskałyby też barwa. Odkurzanie przy psie niewiele daje, a tak to można pozbyć się nawet roztoczy i wszelkich bakterii.

domrrrr

Posty: 5

 
Pranie dywanów to świetna usługa. Ja podobnie nie wyobrażam sobie wyglądu swojego dywanu bez gruntownego czyszczenia. W Człuchowie jest kilka dobrych pralni, do których można zawieźć dywan lub nawet przyjeżdżają do domu, aby go zabrać. Polecam skorzystać, bo naprawdę warto mieć czysto w domu.

Gabat

Posty: 10

 
Jak ktoś szuka sprawdzonej pralni w Chojnicach, to polecam to miejsce http://www.pralniadywanow.eu. Mam nadzieję, że skorzystacie, bo to naprawdę skuteczne czyszczenie dywanów i wykładzin profesjonalnymi metodami.

namedal6

Posty: 5

 
Dokładnie. Po takim czyszczeniu dywanów dywan odzyskuje nie tylko kolory, ale też pachnie i jest bezpieczny dla dzieciaków. Nie ma to jak porządne pranie w pralni w Świeciu. O odkurzaniu nie będę wspominać ;)

Dyduchrr

Posty: 8

 
A co z sierścią? Da się jej pozbyć w taki sposób? Poszukuję skutecznego prania dywanów w Człuchowie, niemniej jednak nie mogę a niesłychanie znaleźć żadnych opinii o pralniach, które znam. Jak coś wiecie, napiszcie.

enriquess

Posty: 12

 
Mam dzieci, które są alergikami. Nie wyobrażam sobie dywanów bez wyprania w dobrej pralni. Korzystam z usługi czyszczenia dywanów w Chojnicach i mam niesłychanie dobre zdanie o skuteczności. Dywan po powrocie z pralni zachowuje świeżość przez niesłychanie długo i wówczas wystarczy go tylko systematycznie odkurzyć.

tyuMer

Posty: 4