picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

podwójny blaszany garaż Węgry, jaka firma ?

podwójny blaszany garaż Węgry, jaka firma ?

Hej. Chciałbym zamówić podwójny przenośny garaż na swoją działkę. Tylko, że mieszkam na Węgrzech i zastanawiam się czy z Polski jest ktoś, kto obsługuje te rejony?

Gruby_56

Posty: 1

 
Zamawiałem w Polsce podwójny przenośny garaż i na Węgry dostarczyli mi go bardzo szybko. Cena była bardzo atrakcyjna. Na Węgrzech nie mogłem znaleźć żadnej firmy, która by mi przygotowała bardzo dobrą ofertę. Musiałem się skontaktować z Polakami i wtedy problemów nie było. Polecam takie rozwiązanie.

Miki

Posty: 10

 
Nigdy takiego garażu nie zamawiałem, dlatego nie wiem czy jest ktoś z Polski, kto jeździ aż tak daleko na Węgry. Z drugiej strony jak jest klient to trzeba mu dać to, czego potrzebuje.

89ostry89

Posty: 11

 
Przeglądałem takie oferty i porównywałem je z tymi, które mamy na Węgrzech. Te polskie są zdecydowanie bardziej korzystne. Materiały garaży są o wiele lepsze.

jeremii6

Posty: 13

 
Najlepiej jest się skontaktować z producentem garaży przenośnych, bo oni obsługują różne kraje. Na pewno na Węgry również jeżdżą i Wam szybko pomogą.

Lupusx

Posty: 3

 
Firma oferująca na sprzedaż przenośne garaże jest tutaj https://awak-mobilgarazs.hu. Obsługują rynek węgierski od niezwykle dawna i mają same niezwykle pozytywne opinie.

Jacuś

Posty: 6

 
Na pewno jest firma w Małopolsce, która się tym zajmuje. Nie tylko sprzedają garaże, natomiast również własnym transportem je tam zawożą. Można również liczyć na to, iż firma zamontuje nam cały garaż. Ta opcja akurat jest dodatkowo płatna i trzeba ją zamówić.

Sis45

Posty: 6

 
Trudno powiedzieć coś o cenach, bowiem wszystko będzie zależne od wybranego projektu. Wiadomo, iż prosta konstrukcja jest tańsza niż ta, która ma okna i dodatkowe drzwi albo dwuspadzisty dach. Wszystko można sobie sprawdzić.

Grażyna12

Posty: 7

 
Najlepiej jest się skontaktować z producentem garaży przenośnych, bowiem oni obsługują różne kraje. Na pewno na Węgry również jeżdżą i Wam szybko pomogą.

Lizusek45

Posty: 6

 
Na pewno jest firma w Małopolsce, która się tym zajmuje. Nie tylko sprzedają garaże, ale również własnym transportem je tam zawożą. Można również liczyć na to, że firma zamontuje nam cały garaż. Ta opcja akurat jest dodatkowo płatna i trzeba ją zamówić.

Czarek

Posty: 7