picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Prezent z okazji rocznicy

Prezent z okazji rocznicy

Potrzebuje pomocy, mam kilka starych nagrań z znaczących dla nas uroczystości natomiast niestety są one nagrane na VHS. Czy da się to jakoś przegrać na dvd lub na komputer aby można było nagrać więcej kopii i podarować rodzinie. Nie każdy ma już odtwarzacz kaset VHS wobec tego też to jest dla mnie tak istotne.

Ymooo2

Posty: 19

 
Witajcie, nie ma obaw znam dobre rozwiązanie waszych problemów. Przegrywanie z kaset vhs na dvd t jeszcze niezbyt popularny model usług jednak kilka firm zajmuje się takim czymś. Do rzeczy: http://www.vhs24.pl. To chyba najlepsza firma, paru znajomych korzystało i każdy z nich był usatysfakcjonowany. Na dzień babci, dziadka, rocznicę wesela itp. Można przygotować wyborny prezent.

Franuś

Posty: 28

 
Osobiście mogę polecić ci serwis http://www.vhs24.pl. Z tego co pamiętam za nagranie vhs do dvd biorą oni 15 złoty. Nie jestem pewien ale więcej konkretnych informacji odszukasz na stronie.

Wygodniśś

Posty: 28

 
Jeśli szukasz dobrej oferty to mogę zapytać wujka bo z tego co wiem ostatnio korzystał z takich usług. Film po nagraniu na vhs wygląda niesamowicie. Lepsze kolory, jakość oraz ostrość dało wyborny efekt. Należałoby wydać kilkanaście złoty bo później możemy sobie nawet wykonać kilka kopii zapasowych i wręczyć je swoim bliskim.

berry182

Posty: 20

 
Witajcie drodzy forumowicze, chciałbym zaoferować nagrywanie kaset vhs na płytę dvd. Chętnie przyjmę nawet większe zlecenia, z tym, że zajmie to troszkę więcej czasu. Proponuje podkręcenie wizualne filmu, kolorów oraz ścieżki dźwiękowej. Nie potrzebuje gigantycznych cen, ustalamy ją według wielkości zamówienia.

zwc18

Posty: 22

 
Kiedyś trochę poszukiwałem na temat w Internecie natomiast ciężko było cokolwiek innego odszukać natomiast może dzisiaj to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość trochę nie do końca znakomita natomiast zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś znalazł coś to proszę podaj dane.

Rico

Posty: 26

 
Czy udało ci się już może odszukać rozwiązanie? Planuje nagrać na płyty dvd kilka starych rodzinnych pamiątek aby na wspólnych rodzinnych spotkaniach móc jeszcze raz wrócić do tych czasów. Część kaset nie jest w idealnym stanie wobec tego zależy mi na tym. Liczę na porady oraz dane do prawdziwych fachowców zaś nie amatorów, którzy mogą robić to źle.

Dr Nemo

Posty: 20

 
Witaj kolego, jeżeli szukasz nadal firmy, jaka jest w stanie przegrać nagranie kasety vhs na dvd to mam rozwiązanie twojego problemu. www.vhs24.pl to jeden z najlepszych punktów oferujących takie usługi. Korzystałem już dwa razy i oba nagrania są niesamowite. Efekt jest faktycznie interesujący.

fidelio

Posty: 21