picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

reklama Lubin, która firma ?

reklama Lubin, która firma ?

Szukam firmy, która oferuje profesjonalny packaging. Chce stworzyć nowe opakowanie, które będzie przyciągało wzrok i nie za bardzo wiem, kogo do pomocy wybrać.

Motospec

Posty: 2

 
Zastanawiałem się czy zlecać projektowanie opakowań czy wykonać coś samemu. Skontaktowałem się z agencją reklamową i powiem Wam, że to była odpowiednia decyzja.

Black_Riot

Posty: 7

 
Korzystałem z oferty na oklejanie witryny w Lubinie i jestem bardzo zadowolony. Najpierw firma przygotowała projekt. Dopasowali wszystkie szczegóły do moich oczekiwań. Następnie zajęli się oklejaniem. Efekt utrzymuje się do dzisiaj, a zamówiłem oklejanie chyba z osiem miesięcy temu. To jest dobra forma reklamy.

Joe

Posty: 6

 
U siebie w firmie logo tworzyłem sam, lecz trzeba się znać na programach graficznych. Myślę, że bez problemów można zlecić projektowanie logo w Lubinie agencji reklamowej.

XxxxX

Posty: 17

 
Zastanawiałem się czy zlecać projektowanie opakowań czy zrobić coś samemu. Skontaktowałem się z agencją reklamową i powiem Wam, że to była właściwa decyzja.

Myszka45

Posty: 22

 
Jest firma, która oferuje baner reklamowy w Lubinie. Mają niskie ceny. Ogólnie to agencja reklamowa, która zajmuje się wszystkim, co związane z reklamami. Znajomi prowadzą małą firmę i dzięki dobrze dopasowanej reklamie naprawdę sporo na tym zyskali. Cały czas się rozwijają i korzystają z reklamy.

untelekt

Posty: 11

 
Jeżeli szukacie dobrej agencji reklamowej, jaka oferuje druk wielkoformatowy i dużo innych to są tutaj https://www.raval.pl/druk-xxl. Mają przygotowane pakiety dla zainteresowanych klientów. Są w tym bardzo dobrzy.

Dyduszek22

Posty: 3

 
Mam kasetony z Lubina od jednej agencji. Wyglądają niezwykle dobrze. Nawet klienci mówią, że dzięki temu lepiej jesteśmy widoczni. Dla mnie to była mała inwestycja, lecz rzeczywiście udało mi się na tym niezwykle wiele zyskać. Polecam taką formę reklamy własnej firmy.

bobuś34

Posty: 11