picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

szkoła prawa jazdy w Krakowie

szkoła prawa jazdy w Krakowie

Planuję zapisanie się na kurs prawa jazdy w Wieliczce. Może polecacie jakąś konkretną szkołę. Chciałabym mieć pewność, że korzystam z usług profesjonalistów.

Babeczka

Posty: 4

 
Nie wydaje mi się, żebyś znalazła prawo jazdy w Wieliczce taniej niż 1300 złotych. To kwota, która jest chyba obecnie najniższa. Siostra robiła kurs i właśnie taka była kwota podstawowa, ale brała sobie jeszcze dodatkowe godziny, więc ogólnie wyniosło więcej. Jak taniej niż to, to miałabym poważne obawy co do profesjonalizmu :)

codePerformance

Posty: 7

 
Mam nadzieję, że i ja będę mogła pochwalić się zadowoleniem. Na razie mam kilka opcji do wyboru. Szczerze to za dużo jest ofert nauki jazdy w Krakowie i mam poważny dylemat. Nie kieruję się ceną, a doświadczeniem.

Anno Domini

Posty: 8

 
To faktycznie rzetelna szkoła jazdy w Krakowie http://wilkar.pl. Polecam, bowiem sama kończyłam i nie miałam żadnych kłopotów. Fachowe podejście, wszystko jak najlepiej.

ilor45

Posty: 5

 
Poszukaj szkoły prawa jazdy w Krakowie, gdzie jak płacisz z góry jest taniej. W sumie w mnóstwo jest taka szansa. Ja płaciłam w dwóch ratach, więc nie objęła mnie promocja :) Ale parę złotych można zaoszczędzić. Poza tym dość często szkoły robią jakieś promocje, więc warto dokładnie poszukać, nie bazować na jednym czy dwóch adresach.

BMGMIREK

Posty: 10

 
Muszę zdać prawo jazdy w Wieliczce. Raczej się uda, natomiast wykonać z faktem, iż panicznie boję się prowadzić samochód? To trauma po wypadku siostry. Prawko muszę mieć, natomiast co dalej?

Black_Riot

Posty: 8

 
Korzystałam z jazd doszkalających w Wieliczce i nie żałuję. Nie siedziałam za kółkiem prawie 2 lata i wyparowało z głowy sporo rzeczy. To rzeczywiście znakomita sprawa, żeby przypomnieć sobie nie tylko podstawy.

Max Pejnn

Posty: 19

 
Sama mam dylemat co wybrać. Wiem, iż jedna ze szkół jest dobra pod kątem instruktorów, lecz to podobno nauka prawa jazdy w Skawinie dość droga. Zależałoby mi na znalezieniu czegoś w tej najniższej cenie. Niepotrzebnie z ukrytymi kosztami ;)

Shasio

Posty: 12