picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Serwis laptopów Dell, dobra firma ?

Serwis laptopów Dell, dobra firma ?

Nie czekam na opinie odnośnie marki mojego laptopa ;) Potrzebny mi serwis laptopów Dell, mam poważny problem z ładowaniem. Jeśli moglibyście polecić jakichś fachowców, z góry wielkie dzięki.

Joe

Posty: 7

 
Tanio, bardzo dobrze i szybko. Nie wierzę w takie reklamy. Jak nie masz problemu to każdy serwis laptopów Samsung jest ok :D jak się pojawią to trwoga. Miałem konkretne przeboje i nie do końca ufam serwisom internetowym, wolę oddać lapka na miejscu do naprawy.

@marcelko

Posty: 13

 
Koniecznie, jako serwis laptopów HP nie mam im nic do zarzucenia. Wręcz przeciwnie, są fachowcami, którzy potrafią zaradzić każdemu problemowi. To chyba najlepszy serwis z jakiego miałem okazję korzystać.

KKkurol

Posty: 7

 
Jak potrzebujecie dobrych gości od wymiany układu BGA to polecam ten serwis laptopów Asus i nie tylko tych modeli https://www.youtube.com/watch?v=VOQQofqBPs8. Na filmiku widać, że to profesjonaliści, sam korzystałem z usługi mogę gorąco polecić :)

BMGMIREK

Posty: 19

 
Popieram przedmówców, albowiem sam oddałem w zeszłym roku sprzęt do tego serwisu laptopów Toshiba i okazało się, iż to mega specjaliści. Poza tym iż usunęli usterkę, podpowiedzieli mnóstwo odnośnie systemu.

MaszPlus34

Posty: 8

 
Znam firmę i również ją polecam. To sprawdzony serwis laptopów Toshiba i sprzętu innych producentów. Faktycznie dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Znajomi korzystają, raczej nikt nie miał im nigdy nic do zarzucenia.

Uleczek4

Posty: 9

 
Pewnie i tak cena nie jest niższa, więc wybrałem profesjonalny serwis laptopów Dell. Ogólnie wolę zapłacić więcej i mieć pewność, że goście coś w końcu zaradzą, a nie będę zmuszony szukać kolejnego usługodawcy.

Modniś

Posty: 9

 
Najgorsze jest to, że nie szukamy dobrej firmy, jak nie mamy problemu. Później na emocjach szuka się serwisu laptopów Dell i wychodzi co wychodzi. Adres na pewno zapamiętam na wszelki wypadek :D

yarofe

Posty: 19

 
U mnie też było podobnie :( Po kilka razy sprzęt wracał do serwisu laptopów i lipa. Usterka ekranu jak była tak się pojawiała znowu. Może to wina sprzętu Toshiba, ale nie sądzę tak do końca. Zdecydowałem się na ten serwis i wreszcie udało im się zdiagnozować powód i go usunąć. Też ich polecam.

Domeczek2

Posty: 18