picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Salon fryzjerski cieszyn

Salon fryzjerski cieszyn

A może wy mi polecicie jakąś dobrą kosmetyczkę w Katowicach. Chciałabym dokładnie skorzystać z makijażu permanentnego, więc oferta musi być przez was koniecznie sprawdzona :) Dzięki bardzo.

Worms

Posty: 6

 
Też nie wiem kogo wybrać :( A zależy mi na porządnej kosmetyczce w Katowicach, która pomogłaby skórze trądzikowej. Z problemem borykam się od lat. Próbowałam już rzeczywiście dużo rzeczy, efekty marne.

Yuri20

Posty: 7

 
Z tym makijażem permanentnym to z tego co się orientuję jest różnie w Katowicach. Nie wszędzie robią fachowo. Kumpela na przykład jest niezadowolona, choć mnie się podoba. Chyba warto nieco dłużej poszukać, popytać. To makijaż na lata. Trudno żeby się nie podobało. Takiej porażki bym nie zniosła.

Jasio234

Posty: 6

 
Doskonale, bo też właśnie poszukuję jakiegoś zaufanego dobrego fryzjera w Katowicach. Mam nadzieję, że coś tu polecicie. Nie niezwykle orientuję się tu w takich usługach, bo mieszkam od niedawna. Może uda mi się z waszego polecenia znaleźć porządne usługi :)

Kowalski

Posty: 8

 
Nasze odwieczne dylematy :D Skąd tu wziąć dobrego fryzjera w Cieszynie :) Nie sprawdzisz, to nie będziesz wiedzieć. Fryzjerstwa mamy dużo. Nie ten to inny salon. Pozdrawiam.

andrzejos

Posty: 14

 
Raczej nie w każdym salonie fryzjerskim w Cieszynie zrobią ci makijaż permanentny. Osobiści wolałabym sprawdzić dokładnie kto to wykonuje. Pamiętaj, że to na lata. Jak coś schrzanią, dobrze nie będzie. Nie wiem, jak jest z poprawkami. Sama szukam informacji na temat gabinetów, bo mam obawy. Życzę powodzenia.

wom_ww

Posty: 8

 
Teraz makijaż permanentny w Katowicach to żaden problem. Natomiast wiadomo, że należałoby dowiedzieć się nieco więcej na temat salonu kosmetycznego, w jakim chcemy go wykonać. Powiem tak, że im więcej informacji o usługach, tym dla nas bezpieczniej. Też tak szukałam :)

Domeczek2

Posty: 18

 
Jeśli chodzi o makijaż permanentny w Katowicach to polecam jak każda sprawdzić salon dokładnie. Można nawet udać się do niego i porozmawiać. Niech kosmetyczka wszystko dokładnie wyjaśni, odpowie na pytania. Będziecie miały pewność, że to profesjonalny usługodawca. Ja bynajmniej tak zrobiłam i jestem zadowolona.

Fanatyk

Posty: 5

 
Miałam kłopot ze zmianami naczyniowymi. I tylko dobra kosmetyczka w Katowicach uratowała mnie od tej szpetności. Lecz to prawda, że trzeba trafić na dobry salon, który posiada odpowiedni sprzęt. Doświadczenie też ma znaczenie.

@_yyy111

Posty: 4

 
Oto moja dobra kosmetyczka w Katowicach http://www.stepienkosmetyka.pl. Polecam, bowiem wiele tu usług, zabiegów, znakomita atmosfera. Korzystałam już z mnóstwo. Żadnych zastrzeżeń. To wykwalifikowany salon kosmetyczny.

labuh

Posty: 11