picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Ośrodek wczasowy w lesie, znacie jakiś ?

Ośrodek wczasowy w lesie, znacie jakiś ?

Szukam inspiracji na urlop.

Myślałam o naszym Bałtyku, np. jakiś ośrodek wczasowy w lesie. Jak byliście gdzieś i możecie polecić miejsce, z góry dziękuję za propozycje.

cecylia

Posty: 8

 
Modliłam się, żeby tylko pogoda dopisała. I akurat jej nie wymodliłam. Mieliśmy już rezerwację. Powiedzieliśmy trudno, jedziemy. Z perspektywy czasu polecam ten ośrodek wczasowy każdemu, albowiem tu nie da się nudzić. Jest niesłychanie dużo atrakcji na samym jego terenie, jest z polem namiotowym, no niemniej jednak to odpada w złą pogodę. Są konie, gokarty, boiska i place zabaw dla dzieciaków.

Acclaim

Posty: 8

 
Polecam swoje osobiste i ulubione spa nad morzem. To taki mały kurort. Dla tych co kochają konie i dla tych, którzy lubią leniuchować, plaża blisko 200 m http://oland.com.pl.

Koniecznie odwiedźcie to miejsce.

Laleczka4

Posty: 14

 
Tam najbardziej podobały mi się letniskowe domki, w Chłapowie nad morzem można odpocząć, albowiem przyjezdnych nie jest tak wiele jak w większych miastach. Jak trafisz na dobry moment, jest naprawdę fajna atmosfera. Byliśmy pod koniec sierpnia, akurat pogoda nie bardzo dopisała, ale źle nie było.

Yuri20

Posty: 12

 
W tamtym roku byliśmy w ośrodku wczasowym w lesie, gdyby nie pogoda, to mógłbym powiedzieć, że było bardzo fajnie. No ale na to niestety nie mamy wpływu. Pozdrawiam.

abb121s

Posty: 24

 
Osobiście z doświadczenia polecam to pole namiotowe nad morzem w Chłapowie. Z powodzeniem można jechać tam z dzieciakami, bowiem warunki mają niezwykle porządne. Wiele rozrywki, nawet dla takich maluchów po 3 latka, bowiem są tam place zabaw. Gorąco polecam to miejsce.

firunter

Posty: 10

 
Kilka razy byłyśmy na polu namiotowym nad morzem. Zawsze było ok. W takich ośrodkach dbają o komfort, łazienki itp. rzeczy. Moja mama nigdy nie jeździła z nami jak byłyśmy z siostrą młodsze, dlatego teraz nadrabiamy zaległości ze znajomymi. Takie wakacje to są wakacje. Polecamy wszystkim nocleg pod chmurką.

adolort34

Posty: 14

 
Jak pobyt nad morzem to tylko w letniskowych domkach nad morzem. Nie mogłabym wybrać namiotów czy nawet pokoi, bo tylko w swoim domku można tak naprawdę odpocząć i czuć się niezależnym.

Sobolewww

Posty: 20