picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Tania apteka W Czeladzi

Tania apteka W Czeladzi

Witajcie poszukuje dobrej apteki W Czeladzi, jaką polecacie?

edyta123

Posty: 2

 
W Czeladzi jest sporo aptek, w sumie nie mam ulubionej, ale generalnie staram się kupować leki w aptece Zdrowit - znajduje się przy Szpitalnej 11. Po prostu jest najtaniej.

jpyzio

Posty: 12

 
Parę ciekawych aptek w Czeladzi powstało ostatnio. Ale nie mam jakiejś swojej ulubionej. Zresztą jak też raczej rzadko cokolwiek kupuję, a jeśli już to tabletki na migreny, ale to to można dostać na każdej stacji benzynowej, czy w zwykłym sklepie spożywczym.

labuh

Posty: 6

 
W Czeladzi to ja nie znam taniej apteki. Już prędzej można coś znaleźć w Siemianowicach, czy Będzinie. Tam jest dużo większy wybór, a u nas to parę na krzyż.

Rico

Posty: 3

 
Ponoć na Szpitalnej jest jakaś tania apteka, ale to tylko słyszałam od sąsiadki, sama jeszcze tam nie byłam. Często jest tak, że przy różnych placówkach medycznych te ceny są trochę niższe.

Anno Domini

Posty: 8

 
Koło urzędu miasta byłam parę tygodni w aptece to mnie pozytywnie ceną zaskoczyli. Często kupuję mężowi takie leki na serce, które do najtańszych nie należą, a tam akurat mieli wtedy na nie jakąś zniżkę.

Sklepik

Posty: 10

 
Na pewno warto szukać sieciówek, one z zasady mają trochę lepsze stawki. Ja ostatnimi czasy to dość regularnie muszę wykupywać leki na wątrobę, także trochę poznałam aptek w mieście.

allink

Posty: 6

 
Do apteki to zachodzę tylko jak się przeziębię, co się zdarza średnio 2-3 razy na rok, także raczej ekspertem w temacie nie będę. Ale chyba nie jest tak najgorzej, spora konkurencja jest w Czeladzi, jest z czego wybierać.

Anno Domini

Posty: 3

 
Ja mieszkam niedaleko Muzeum Saturn i u nas w okolicy taniej apteki to ze świecą szukać. Wszędzie mają takie ceny, że tylko siąść i płakać, zwłaszcza jak człowiek potrzebuje leki kupować regularnie.

file444

Posty: 5

 
Ja to mam małego hopla ostatnio na punkcie różnorakich suplementów. Zaczęło się od zestawów multiwitamin, teraz też biorę tran w kapsułkach i do tego magnez. I rzeczywiście czuję różnicę w samopoczuciu, a cała ta suplementacja jakoś dużo nie kosztuje.

74erns

Posty: 12