picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Rękawice ochronne, szukam sklepu!

Rękawice ochronne, szukam sklepu!

Potrzebuję do ogrodu plandekę ochronną. W marketach jest drogo, może macie rozeznanie gdzie można coś takiego dostać w jakiejś niższej cenie. Bardzo dziękuję za pomoc.

david011

Posty: 6

 
Mnie interesuje oferta grille ogrodowe. Od dawna marzy mi się jakiś profesjonalny grill, jak na razie mamy starego weterana, ale jakoś służy. Chyba lepiej zrobić taki zakup w takiej właśnie hurtowni, bo jest zdecydowanie taniej, niż w marketach. Poza tym widzę z opisów wynika, że to jakościowe grille na lata.

Oct714

Posty: 11

 
To bardzo porządny internetowy sklep ogrodniczy http://domogrod24.com. Szeroka propozycja, mnie pasuje cenowo, więc zachęcam zajrzeć, bo jest w czym wybierać.

mnichu66

Posty: 7

 
Z tunelów foliowych korzystam od zawsze, ale tu widzę, że mają je w bardzo dobrej cenie, więc nie wiem, czy przypadkiem sobie nie dokupię. Z takich foliaków zawsze jestem zadowolony, bo chronią młode roślinki wspaniale. Ogólnie to mają naprawdę sporą ofertę, nawet nie spodziewałem się, że w takiej dobrej cenie.

Złoty

Posty: 10

 
Jeżeli chodzi o system nawadniający to taśma nawadniająca jest najlepsza. Głównie, jeśli chodzi o większą powierzchnię. Sam sobie ją zamontowałem i widzę, że niezwykle dobrze się sprawdza. Poza tym nie jest to duży wydatek w porównaniu z innym metodami. Generalnie polecam bez różnicy na uprawy, albowiem się nadaje pod każdą.

masazzer4

Posty: 10

 
A mnie znowu przyda się chyba bardziej opielacz ręczny. W ofercie tej hurtowni jest w sumie masa przydatnych akcesoriów. Mam ogród dopiero od niedawna, dlatego zgłębiam informacje zewsząd odnośnie wszystkiego co jest z nim związane. Trzeba stwierdzić, że markety porządnie zawyżają ceny w porównaniu ze sklepami w sieci.

Wariat

Posty: 12

 
Jeżeli chodzi o namioty ogrodowe to wcale nie jest to duży wydatek. Można nabyć mniejszy przecież. My też taki mamy i nie narzekamy. Cała 4 osobowa rodzinka mieści się w nim z powodzeniem.

E-GOista

Posty: 10

 
O takie plandeki właśnie mi chodziło. Dużo tu rodzajów do wyboru. Nie mam ogrodu, lecz na podwórku przed domem też przydają się czasem ogrodnicze akcesoria. W sumie ten sklep ma mnóstwo ciekawych gadżetów nawet do domu. Szkoda, iż namioty tylko takie wielkie.

bartek33

Posty: 6