picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

wirtualny adres w Warszawie, opłaca się ?

wirtualny adres w Warszawie, opłaca się ?

Witam serdecznie. Jaki wirtualny adres w Warszawie polecacie. Muszę zarejestrować firmę, ale nie pod domowym adresem. Szukam czegoś prestiżowego. Czekami i z góry dziękuję.

Czarek

Posty: 4

 
Korzystamy z tego wirtualnego biura w Warszawie City Office Twarda 18 i chwalimy sobie współpracę. Koszty są niesłychanie okej i jest szansa korzystania z biura nawet na godziny. Kompleksowa propozycja godna skorzystania tutaj www.city-office.pl.

czerwien44

Posty: 7

 
Widzę zainteresowanie tematem, a ja właśnie mam świeżo upieczoną firmę i to dzięki takiemu rozwiązaniu. Powiem tak, że jak na razie jest naprawdę bardzo okej, bo wirtualne biuro w Warszawie zapewniło mi dużo korzyści. Za najlepszą uważam obsługę korespondencji i archiwizację e-dokumentów :) Poza tym mam dzięki nim firmę z samego Śródmieścia :D

DobraReklama

Posty: 3

 
W moim przypadku wszystko jak należy. Korzystam z wirtualnego adresu w Warszawie i nigdy nie miałem kłopotów z żadnym detalem. Co do obsługi poczty, a dokładnie e-dokumentów jestem niezwykle zadowolony :) Niedługo będę musiał skorzystać z wynajęcia sali konferencyjnej i powiedzieli, iż pomogą w zorganizowaniu tego szkolenia.

Krzysio

Posty: 16

 
Wiele się dowiadywałam już w samym biurze wirtualnym i chyba to jednakże najlepsze rozwiązanie jak dla mnie. Od czasu do czasu wymagają możliwości wynajęcia sali konferencyjnej, lecz na co dzień mogę pracować w domowym zaciszu :)

Zbyszek

Posty: 12

 
Rodzaj mojej działalności też właśnie nie potrzebuje stałej siedziby, więc biuro wirtualne w Warszawie spełnia moje oczekiwania :) Już drugi rok działam właśnie w ten sposób i po prostu nie widzę sensu, żeby to zmieniać. Jest dobrze, koszty są diametralnie niższe. Jak pracujesz jako freelancer to tym bardziej polecam.

inhuman

Posty: 4

 
Bo akurat jeżeli chodzi o wirtualny adres w Warszawie kluczowe znaczenie ma fakt dogodnej lokalizacji. W tej chwili już nie widzę innego rozwiązania :) Ogólnie jestem bardzo zadowolony. Od roku działamy w ten właśnie sposób i są same korzyści. Nie trzeba martwić się nawet o księgowość.

tefal100

Posty: 19

 
Jeśli chodzi o biuro wirtualne to oczywiście, że masz dostęp do powierzchni biurowej. Możesz wynająć nawet na godziny. Wszystko jednak trzeba określić w umowie. W Warszawie w samym centrum funkcjonują naprawdę renomowane firmy, dlatego uważam, że każda z nich jest dobrym rozwiązaniem.

E-GOista

Posty: 10