picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Program księgowy, co polecicie ?

Program księgowy, co polecicie ?

Witam serdecznie. Czy księgowość online to w ogóle dobry pomysł lub sugerujecie, aby sobie ją w ogóle odpuścić w tej formie? Dajcie znać.

Anno Domini

Posty: 3

 
Rzadko wystawiam faktury vat, niemniej jednak gdy już to robię to oczekuję, iż uda mi się zrealizować to powinność w maksymalnie kilka minut. Gwarantuje mi to przede wszystkim wykwalifikowany program, z którego mam przyjemność korzystać :)))

gregcie@

Posty: 13

 
Każdego dnia wystawiam dziesiątki faktur VAT w mojej firmie. Z tego powodu zależało mi na odnalezieniu sprawdzonego oprogramowania do księgowości. I udało się.

Gucio

Posty: 14

 
Moim potrzebom odpowiada program jpk, który dostępny jest w niesamowicie konkurencyjnej cenie. Wydaje mi się, że powinien spodobać się także Wam :)

Robuś

Posty: 9

 
Odnoszę wrażenie, że księgowość online ma niezmiernie wiele zalet, a jednocześnie pozwala skutecznie zoptymalizować ponoszone poprzez przedsiębiorcę wydatki. Zgadza się ze mną dużo forumowiczów, więc coś w tym jest.

znamsienatym

Posty: 5

 
Niesamowite udogodnienie stanowi z mojej perspektywy wystawianie faktur online, z którego korzystam od prawie roku. Teraz dowolny dokument handlowy mogę wprowadzić za pośrednictwem telefonu, tabletu lub laptopa wówczas, gdy jestem w terenie. Świetna sprawa.

mikesmith0103

Posty: 14

 
Kilka tygodni decydowałem o tym, który program księgowy będzie najlepszy. Czułem, że to odpowiedzialny wybór, którego konsekwencje mogę odczuwać przez lata.

Lupusx

Posty: 2

 
Używam tego programu do faktur: www.fakturyplus.pl. To moim zdaniem niezwykle rozsądna propozycja, która łączy w sobie wysoką jakość i konkurencyjną cenę. Wydaje mi się, że ma on szansę przypaść do gustu również Państwu. Z resztą sprawdźcie sami! :)

Złoty

Posty: 10

 
Odnoszę wrażenie, że księgowość online ma bardzo wiele zalet, a jednocześnie pozwala skutecznie zoptymalizować ponoszone przez przedsiębiorcę wydatki. Zgadza się ze mną wielu forumowiczów, więc coś w tym jest.

Damiano

Posty: 11

 
Mój program księgowy zaczął okazywać się niewystarczający, więc rozglądam się za godną alternatywą. Póki co zainstalowałem kilka programów w formie demo i testuję. Dam znać o efektach poszukiwań.

Złoty

Posty: 5