picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

recenzje książek, warto czytać?

recenzje książek, warto czytać?

Witam. Ja w sprawach lektur :) Mam pytanie, z jakiego miejsca ze streszczeniami korzystacie? Fajnie byłoby znać coś online w jednym miejscu żeby były opracowania większości :)

Dziadek

Posty: 1

 
Najgorsze co mnie wkurza to fakt przerabiania tej literatury. Mam jakieś streszczenie, opracowanie i ono na kolejnej stronie, na którą wędruję, jest przerabiane. Kurcze, kto się tym do cholery zajmuje. Przy ostatnim brakuje już sporej ilości istotnych rzeczy i co? Pała?

AndrzejKKK

Posty: 15

 
Recenzje książek uważam za coś wspaniałego. Jeśli chodzi o lektury to oczywiście popieram, że trzeba je czytać, ale w ramach tych nadobowiązkowych można wybrać sobie takie, które cię zainteresują.

lechu98

Posty: 8

 
Hehe. No to masz problem. Osobiście lubię lektury, mnóstwo czytam również poza nimi i nie powoduje mi problemu spisanie własnych przemyśleń. Niemniej jednak nie ukrywam, iż dobry serwis i mnie by się przydał.

michal0120

Posty: 13

 
Pomocy! Ja też potrzebuję znać jakiś dobry serwis z recenzjami książek. Zawsze mam problem z napisaniem wypracowania, rozprawki, itp. Przydałoby się coś rzetelnego. Wszędzie gdzie wchodzę, same krótkie opracowania. Nic z takich rzeczy, jakie potrzebuje szkoła.

Frasiek22

Posty: 6

 
Też miałem problem ze odnalezieniem Jądra ciemności, aż w końcu to streszczenie http://streszczenia.historia-bloga.pl. Super sprawa. Jestem pod wrażeniem, bo dawno nie korzystałem z tak dobrze opracowanej lektury. Mają tu dużo pozycji, jeżeli chodzi o liceum.

E-GOista

Posty: 10

 
Mnie zupełnie nie zainteresowali Bracia lwie serce. A streszczenie znalazłem na fajnej stronce, kumpel podesłał. Tak to ja mogę się uczyć :) Pozdrawiam.

zapala81

Posty: 11

 
To korzystaj z czegoś doświadczonego. Ja nie mam takich kłopotów, jak ty. Odnajduję się dobrze w streszczeniach lektur. Stosownie korzystam z nich wyłącznie w ramach powtórzeń, a nie jako alternatywa czytania obowiązkowych pozycji. A poza tym to uważam, że dla ludzi, jakim zależy wyłącznie na zaliczeniu i takie wystarczą.

dublerek56

Posty: 4

 
Ja również naszukałam się, jak tylko można, kiedy potrzebowałam Tajemniczego ogrodu. Co śmieszniejsze wszędzie te same streszczenia krótkie, które pomijały to, co najważniejsze. Zwątpiłam i sięgnęłam po zeszyt siostry :D Dobrze, że Maja zawsze lubiła polski :) Tyle, że nie ma wszystkiego w zeszytach.

Franuś

Posty: 21